Hakkımızda

En iyi, yaptığımız projeler bizim hakkımızda konuşur

Kararlılık
Beraberinde Başarıyı Getirir

Mefa Yapı olarak kurulduğumuzdan beri pek çok projeye iş ortaklığı yaptık.

Yapmış olduğumuz projelerin vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile her geçen gün portföyümüze yeni projeler ekleniyor.

Yaptığımız binaların modern yapısı ve mimari anlayışı ile yönetmeliklere uygun sunmuş olduğumuz hizmetimiz sayesinde tüm yapılarda çevre duyarlılığının yanında konutlarımız da yaşayacak olan kişilerin de güvenliğini ön planda tutmayı ihmal etmiyoruz.

Mefa Yapı olarak yapı statiği ile mimariyi tam olarak birleştirmiş bulunuyor ve projelerimizin tamamında iç tasarımın yanında inşaat fonksiyonelliğinin de bulunuyor olması kalite odaklı duyarlılığımızın en büyük kanıtıdır.

İnşaat sektöründeki bugün ki konumumuzun haklı gururunu yaşayarak müşterilerimizden almış olduğumuz güven ile her geçen gün daha büyük projelere imza atabiliyoruz.

Üstelik inşa ettiğimiz binalarda kullanmış olduğumuz tüm ürünlerin gerek mimari tasarım açısından gerekse üretiminin kalitesi bakımından uluslararası standartlara uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Yurt içi müşterilerimize göstermiş olduğumuz kalite olgusunu yurt dışı müşterilerimize de hizmetlerimiz esnasında gösteriyor ve müşterilerimizin hizmet, beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek olan tüm düzenlemeleri gerektiği şekilde gerçekleştiriyoruz.

Mefa Yapı olarak odak noktamız olan ilke ve amaçlarımız; Değişen müşteri beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken iyileştirmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim kalitemiz ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli hizmet sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.
ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

İşlem Basamakları

01

Konsept

Proje arazisi, mevcut konumuna, jeopolitik yapısına, çevre faktörlerine göre değerlendirilir ve eskizler çıkarılır.
02

Fikir

Eskizler ekibimiz tarafından, ortak görüş oluşana kadar detaylıca incelenir ve nihai karar verilir.
03

Dizayn

Oluşan konsept, son teknoloji uygulamalarla bilgisayar ortamında tasarlanır ve projenin araziye yakışması sağlanır.
04

Uygulama

Sonuç olarak, kaliteli malzeme ve işçilik ile her bir noktası karış karış işlenerek bina fiziki görünümüne kavuşur.